Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Darbuotojų sąrašas

Administracija

 

Eil. Nr. Vardas pavardė, pareigos Elektroninio pašto adresas
1. Irina Ziuziova, direktorė

irina.ziuziova@vsvgc.lt 

2. Jolita Daraškevičienė, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams

jolita.daraskeviciene@vsvgc.lt

3. Irina Sidorova, padalinio (ūkio) vadovė

irina.sidorova@vsvgc.lt

4. Julija Mastenica,  vyr. buhalterė

julija.mastenica@vsvgc.lt

5. Jelena Demčenko, buhalterė

jelena.demcenko@vsvgc.lt

6. Liudmila Bule, bendrosios praktikos slaugytoja,  dietistė

liudmila.bule@vsvgc.lt

7. Jolanta Fokina, raštinės administratorė

jolanta.fokina@vsvgc.lt

Darbuotojai

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos
8. Zita Obolevičienė socialinė darbuotoja
9. Natalja Kudriašova socialinė darbuotoja
10. Andrius Šveckus socialinis darbuotojas
11. Oksana Česukėnienė socialinė darbuotoja
12. Irina Sidorova socialinė darbuotoja
13. Marija Dijanova socialinio darbuotojo padėjėja
14. Natalja Sandrakova socialinio darbuotojo padėjėja
15. Tatjana Šiško socialinio darbuotojo padėjėja
16. Liongina Misiun socialinio darbuotojo padėjėja
17. Teresa Lastovka socialinio darbuotojo padėjėja
18. Galina Goršanova socialinio darbuotojo padėjėja
19. Elena Pirogova socialinio darbuotojo padėjėja
20. Svetlana Dobrodej koordinatorė - socialinė darbuotoja
21. Olga Levšina socialinio darbuotojo padėjėja
22. Ala Čerdanceva socialinio darbuotojo padėjėja
23. Liudmila Mavrina socialinio darbuotojo padėjėja
24. Olga Volkova socialinio darbuotojo padėjėja
25. Antonina Ševčenko psichologė
26. Larisa Polikarpova užimtumo specialistė (sporto sritis)
27. Skaidrūnė Baliūnaitė užimtumo specialistė (muzikos sritis)
28. Pavel Gorodko kineziterapeutas
29. Liudmila Byčkova virėja, pagalbinė darbininkė
30. Natalja Bardiukova virėja, pagalbinė darbininkė
31. Vera Dykina virėja, pagalbinė darbininkė
32. Larisa Sergejeva sandėlininkė
33. Larisa Sergejeva valytoja, budėtoja
34. Virginija Medeubetovienė budėtoja
35. Alexandr Shatalov dailidė, santechnikas
36. Aleksandras Žiedelis santechnikas (atsakingas už šilumos ūkį)
37. Aleksandr Fedotovskij elektrikas
38. Večeslav Krukovskij kiemsargis
39. Sergej Jevsejenko kompiuterių inžinierius
40. Valentina Trapkevič užimtumo specialistė
41. Jelena Zotova  užimtumo specialistė

Apie mus