Lietuvių kalba

MŪSŲ REKVIZITAI: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras Įstaigos kodas 190230824 Statybininkų g. 7, LT-31137, Visaginas A. s. LT747300010002620634 AB bankas „Swedbank“ Kodas 73000 Tel./faks. (8 386)75280, (8 386) 72133

Minėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną

2020-06-01

Vaikų draugijoje gyja siela

(Fiodoras Dostojevskis)


   Birželio 1-ąją dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šia proga Centro kiemelyje susirinkę garbingi Visagino miesto svečiai – Visagino miesto meras Erlandas Galaguz su šeima, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Jūratė Mieželytė, taip pat vyriausioji specialistė - Gitana Ziziukienė, Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specalistė Tatjana Repečkienė, Utenos apskrities Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė bei tyrėja Oksana Rožkova tarė sveikinimo žodžius vaikams, linkėjo, kad gražiausias gyvenimo tarpsnis  – vaikystė būtų teigiamų emocijų, džiugesio pilnų dienų ir naujų atradimų metas. 

   Nuoširdžiai dėkojame Visagino miesto merui Erlandui Galaguz už dovanas vaikams, Visagino kūrybos namams - Vitai Pimpienei bei jos ugdytiniams už padovanotą koncertinę programą, Vaiko teisių apsaugos specialistėms už šventinius balionus bei saldumynus, UAB ,,Romirlita“ ir Visagino žirgynui ,,Baltas mustangas“ už suteiktą vaikams pramogą pajodinėti žirgu, už saldžias dovanas dėkojame ,,Gerų darbų labdaros ir paramos fondui“, už finansinę paramą – labdaros ir paramos fondui ,,Gerumo šaltinis“,  už atminimo dovanėles bei siurprizą – šunį ,,Amsį“- Visagino policijos komisariatui, Visagino trečiojo amžiaus universitetui – už skambius muzikos garsus, garso aparatūrą.